Jakiś czas temu razem z TemplateMonster Polska przeprowadziliśmy konkurs, za udział w którym mogliście otrzymać 1 z 3 motywów premium do WordPress. Jeżeli tym razem nie wygraliście lub po prostu nie zdążyliście wziąć w nim udziału, możecie skorzystać z jednego z darmowych motywów od TemplateMonster, które praktycznie niczym się nie różnią od płatnych rozwiązań.

Prezentujemy zestawienie 3 darmowych motywów, które najlepiej będą pasować do stron związanych z tematem Restauracji, Usług Doradczych lub Portfolio Fotograficznego. Chociaż, dzięki obecności plików PSD oraz obrazków w wysokiej rozdzielności w paczce z motywem, nie ma żadnego problemu aby motyw dostosować także do innych tematów.

Podane templatki są w pełnie responsywne, dzięki czemu będą poprawie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. Oprócz tego zostały stworzone z uwzględnieniem standardów W3C oraz rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Więcej szczegółów w opisach poniżej.

 

Motyw Restauracja

Motyw Restauracja będzie dobrym rozwiązaniem dla strony internetowej restauracji, pizzerii i innych lokali. Motyw jest zbudowany w taki sposób, że wszystkie niezbędne informacje na stronie głównej umieszczone są w specjalnych ilustrowanych blokach. Oprócz tego jest możliwość dodawania opinii byłych klientów o restauracji, które pozwolą zachęcić nowych do odwiedzin Twojego lokalu.

Motyw jest responsywny. Funkcje motywu realizowane są za pomocą frameworków Bootstrap i Cherry Framework.

Zrzut ekranu motywu WP dla restauracji

Motyw Restauracja – szczegółowe informacje dotyczące motywu
WordPress CMS 4.0.x
Kompatabilny z WordPress 3.6.x-4.2.x
wersja Cherry Framework 3.1.4
Animacja HTML + JS
Dodatkowe funkcje zaawansowane funkcje motywu, pocięte pliki PSD, przycisk powrotu do góry strony, kalendarz, kompatybilność z wieloma przeglądarkami, własne szablony stron, wielopoziomowe menu koszyka, wielopoziomowe menu, favicon, mapy Google, czcionki Google
Język Angielski

Demo Strona pobierania

 

Motyw Usługi Doradcze

Aby strona internetowa przyciągała maksymalną liczbę klientów, musi ona zawierać nie tylko interesujące informacje, ale i kreatywny wygląd z odpowiednim zestawem funkcji. Przedstawiony motyw będzie dobrym rozwiązaniem dla realizacji właśnie takich stron www.

Motyw Usługi Doradcze oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, co rozszerza jego funkcjonalność. Oprócz tego jest on responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Innymi atutami tego motywu są:

  • slider na całą szerokość ekranu, do którego można dodawać obrazki i tekst;
  • stopka z sliderem, do którego można dodawać polecane produkty, usługi lub opinie klientów.

 

Zrzut ekranu motywu do WP dla Usług Doradczych

Motyw Usługi Doradcze – szczegółowe informacje dotyczące motywu
WordPress CMS 4.2.x
Kompatabilny z WordPress 3.6.x-4.2.x
wersja Cherry Framework 3.1.4
Animacja HTML + JS, Parallax
Dodatkowe funkcje zaawansowane funkcje motywu, pocięte pliki PSD, przycisk powrotu do góry strony, efekt parallax, kompatybilność z wieloma przeglądarkami, własne szablony stron, favicon, mapy Google, czcionki Google
Język Angielski

Demo Strona pobierania

Motyw Portfolio Fotograficzne

Porfolio fotografa to jego wizytówka dzięki której może on pokazać swój talent. Porfolio fotograficzne przedstawione w Internecie daje możliwość poszerzenia horyzontów swojej działalności i powiedzenia o sobie całemu światu. W realizacji tak ambitnego planu może pomóc właśnie ten motyw.

Motyw Portfolio Fotograficzne posiada bardzo rozbudowaną galerię, dzięki której odwiedzający ją goście mają możliwość zapoznania się z pracami autora. Oprócz tego motyw jest responsywny – strona www będzie poprawnie wyświetlana na urządzeniach z różną rozdzielnością ekranu. Motyw został oparty o framework Bootstrap i CherryFramework, dzięki czemu jest bardzo rozbudowany.

Zrzut ekranu motyw do WP Portfolio Fotograficzne

 

Motyw Portfolio Fotograficzne – szczegółowe informacje dotyczące motywu
WordPress CMS 4.2.x
Kompatabilny z WordPress 3.6.x-4.2.x
wersja Cherry Framework 3.1.5
Animacja HTML + JS, Parallax, Lazy Load effect
Dodatkowe funkcje zaawansowane funkcje motywu, pocięte pliki PSD, przycisk powrotu do góry strony, efekt parallax, kompatybilność z wieloma przeglądarkami, własne szablony stron, favicon, mapy Google, czcionki Google, ikony Font Awesome
Język Angielski

Demo Strona pobierania


Wpis otagowano:

Komentarze do wpisu 5 komentarzy

Pomogłem? Dodaj coś od siebie! Skomentuj ten wpis:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *